Na rozegranym w sobotę 3 czerwca VI Pucharze Pabianic w taekwondo znakomicie zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy LKSW Dan zdobywając 26 złotych, 26 srebrnych i 34 brązowe medale, co dało naszej ekipie pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej. Zawody rozegrano jak zwykle w dobrej atmosferze, z atrakcyjnymi upominkami przygotowanymi przez PKSW Azja Pabianice i trenera Grzegorza Sokołowskiego. W największej jak dotychczas edycji turnieju wystąpiło 166 zawodników z 8 klubów z Polski i Litwy. Przygotowania do zawodów zrealizowano przy wsparciu Gminy Miejskiej Świdnik.
Poniżej wyniki naszych reprezentantów:
DZIECI
Tor przeszkód chłopcy +8 lat -130cm
2. Łukasz Oleszek
3. Kacper Głowienka
3. Mikołaj Frączyk
Tor przeszkód chłopcy +8 lat +130cm
1. Jakub Wojciechowski
Tor przeszkód chłopcy 7 lat
1. Filip Olszewski
Tor przeszkód chłopcy -6 lat
1. Kuba Szymczuk
3. Leon Steć
Tor przeszkód dziewczęta +8 lat -130cm
2. Karolina Woźnica
Tor przeszkód dziewczęta 7 lat
1. Maja Besztak
Tor przeszkód dziewczęta -6 lat
3. Lena Głowienka
Techniki szybkościowe dziewczęta +9 lat
1. Karolina Woźnica
Techniki szybkościowe dziewczęta 7 lat
2. Maja Besztak
Techniki szybkościowe dziewczęta -6 lat
2. Lena Głowienka
Techniki szybkościowe chłopcy +9 lat
2. Kacper Głowienka
3. Jakub Wojciechowski
Techniki szybkościowe chłopcy 8 lat
1. Mikołaj Frączyk
Techniki szybkościowe chłopcy 7 lat
2. Igor Głowienka
Techniki szybkościowe chłopcy -6 lat
2. Kuba Szymczuk
3. Leon Steć
Układy formalne tradycyjne chłopcy +8 lat -9 kup
2. Jakub Wojciechowski
Układy formalne tradycyjne +8 lat +8 kup
2. Łukasz Oleszek
3. Kacper Głowienka
Układy formalne tradycyjne 6-7 lat
2. Igor Głowienka
Mistrz układów
2. Kacper Głowienka
Soft Stick dziewczęta +8 lat -125cm
3. Karolina Woźnica
Soft Stick dziewczęta 7 lat
2. Maja Besztak
Soft Stick dziewczęta -6 lat -125cm
2. Lena Głowienka
Soft Stick chłopcy +8lat -125cm
1. Mikołaj Frączyk
Soft Stick chłopcy +8 lat -135cm
1. Łukasz Oleszek
2. Kacper Głowienka
3. Jakub Wojciechowski
Soft Stick chłopcy +8 lat +135cm
2. Antoni Bojarczyk
Soft Stick chłopcy 7 lat
1. Igor Głowienka
3. Filip Olszewski
Soft Stick chłopcy -6 lat -125cm
3. Kuba Szymczuk
3. Leon Steć
Touch contact chłopcy +8 lat -135cm
1. Łukasz Oleszek
2. Kacper Głowienka
3. Jakub Wojciechowski
Touch contact chłopcy +8 lat +135cm
1. Antoni Bojarczyk
MŁODZIK
Techniki szybkościowe chłopcy +7 kup
1. Paweł Wilczopolski
3. Bartosz Sadowski
3. Tomasz Gumienniak
Techniki szybkościowe dziewczęta -7 kup
2. Zuzanna Guz
3. Oliwia Frączyk
Układy formalne tradycyjne dziewczęta 8-7 kup
1. Oliwia Frączyk
2. Zuzanna Guz
3. Julia Matyś
Układy formalne tradycyjne chłopcy 6-5 kup
1. Tomasz Gumienniak
2. Bartosz Sadowski
3. Paweł Wilczopolski
3. Szymon Olszewski
Soft Stick dziewczęta -145cm
1. Oliwia Frączyk
2. Zuzanna Guz
3. Sara Steć
Soft Stick dziewczęta +145cm
2. Karolina Bojarczyk
3. Julia Matyś
Soft Stick chłopcy -140cm
1. Bartosz Sadowski
2. Kacper Szymczuk
Soft Stick chłopcy -150cm
2. Paweł Wilczopolski
3. Szymon Olszewski
Soft Stick chłopcy +150cm
2. Aleks Kulik
Semi contact dziewczęta -140cm
1. Zuzanna Guz
2. Sara Steć
21. Semi contact dziewczęta -150cm
1. Oliwia Frączyk
Semi contact dziewczęta -160cm
1. Julia Matyś
3. Karolina Bojarczyk
Semi contact chłopcy -140cm
1. Bartosz Sadowski
2. Kacper Szymczuk
Semi contact chłopcy -150cm
1. Tomasz Gumienniak
3. Adrian Maciąg
3. Paweł Wilczopolski
Light contact dziewczęta -35kg
3. Sara Steć
Light contact chłopcy -35kg
1. Paweł Wilczopolski
2. Tomasz Gumienniak
3. Bartosz Sadowski
Light contact chłopcy -45kg
1. Szymon Olszewski
KADECI
Techniki szybkościowe dziewczęta
1. Natalia Oleszek
Układy formalne tradycyjne 8-7 kup
1. Agnieszka Ponieważ
3. Natalia Oleszek
Układy formalne tradycyjne chłopcy +6 kup
3. Daniel Cur
Układy formalne otwarte chłopcy
1. Daniel Cur
Mistrz układów
3. Daniel Cur
Soft Stick chłopcy -155cm
3. Kacper Andrzejewski
Soft Stick chłopcy +155cm
3. Daniel Cur
Soft Stick dziewczęta -155cm
3. Natalia Oleszek
Semi contact chłopcy -155cm
2. Kacper Andrzejewski
Semi contact chłopcy -165cm
1. Daniel Cur
Semi contact dziewczęta -155cm
1. Natalia Oleszek
Light contact chłopcy -55kg
3. Daniel Cur
Układy synchroniczne
DZIECI
1. LKSW Dan 2: Łukasz Oleszek, Kacper Głowienka, Jakub Wojciechowski
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA (liczba złotych, srebrnych i brązowych medali):
1. LKSW Dan Świdnik 26 – 26 – 34
2. Centrum TSD Pionki 13 – 12 – 22
3. SKT Niedźwiedź Wieluń/Kluczbork 11 – 12 – 25
4. UKS TKD Gryf Świdnica 6 – 7 – 13
5. Mazowieckie Centrum TSD Wołomin 4 – 5 - 9
6. KS Orient Częstochowa 4 – 4 - 4
7. Gintarinis Tigras Wilno (Litwa) 1 - 4 - 2
Gospodarze: PKSW Azja Pabianice 22 – 16 – 28 (poza rankingiem)