Piaseczno Open 2018

W sobotę 14 kwietnia z udziałem zawodników z 15 klubów odbyła się szósta edycja turnieju kickboxingu Piaseczno Open dla dzieci, kadetów młodszych i starszych. Wśród startujacych znalazło się pięciu zawodników LKSW Dan Świdnik, z których trzej stanęli na podium. Trzy medale wywalczył w Piasecznie Paweł Wilczopolski, który tryumfował w formule pointfighting w dwóch kategoriach wagowych -42 i -47 kg i był drugi w light-contact -42 kg kadetów młodszych. Za swój występ odebrał także puchar dla najlepszego kadeta młodszego imprezy w formule pointfighting. Złoty medal w pointfighting i brązowy w light contact kadetów starszych -52 kg zapisał na koncie Michał Markowski, który wraz z kolegami z klubu Azja Pabianice zdobył także srebro w walkach drużynowych pointfighting. Na drugim miejscu w pointfigthing młodzików rywalizację ukończył Jakub Wojciechowski.